Kefyro dieta

Kefyro dieta

Mes visi žinome, kad kefyras – vienas iš naudingiausių pieno produktų. Jis yra dažnai naudojamas ne tik kaip maisto produktas ir gėrimas, bet ir naudojamas kaip profilaktinė ir gydymo priemonė. Kefyras turi raminantį poveikį kraujotakai ir nervų sistemai. Jame gausu vitaminų ir mineralų, padedančių organizuoti žarnyno veiklą, atjaunina odą, gerina plaukų ir nagų būklę. Be to, dietos kurios remiasi kefyro naudojimu, padeda greitai atsikratyti papildomų kilogramų.

Kefyro dieta. Mono dieta. 3 dienos

Ši kefyro dieta yra skirta trims dienoms. Kiekvieną dieną reikia gerti 1-1,5 litrus kefyro be priedų, dalijant jį į penkis ar šešis priėmimus reguliariais laiko tarpais. Tai jau gana drastiška dieta, tačiau galite numesti 3-4 kilogramus. Prieš laikantis šios dietos prašome pasitarti su gydytoju.

Ilgoji kefyro dieta

Ši kefyro dieta trunka 21 dienų. Per šį laikotarpį galima prarasti iki 10 kg svorio. Ji nėra suskirstyta į pusryčius, pietus, vakarienę, neįvardijami konkretūs produktai ir patiekalai, bet šios kefyro dietos pagrindiniai principai yra gana aiškūs.

Svarbiausia – valgyti kuo mažiau kalorijų turimus maisto produktus. Visiškai atsisakyti cukraus, duonos, pyragų, bulvių. Ne mažiau kaip pusė iš dietos gaunamų riebalų turi būti augaliniai. Mėsa ir žuvis – neriebūs, pienas ir pieno produktai – nugriebti ir kuo mažesnio riebingumo. Vaisiai ir daržovės, kurių sudėtyje nėra krakmolo, galima valgyti neribotais kiekiais.

Skysčių per dieną galima suvartoti ne daugiau kaip 1,5 litro, iš kurių – 1 litras kefyro (jo dalį, kartais galima pakeisti kitais pieno produktais, jogurtas ir pasukos arba daržovių sultimis), ir 500 ml skysčių turėtume gauti su maistu. Druskos į dieną galite suvartoti ne daugiau kaip 5 g (druska gardinti tik paruoštą maistą ). Valgyti privaloma penkis arba šešis kartus per dieną, tuo pačiu metu.

Post Author: admin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *